Yabancılar E Devlet Şifresi YenilemeYabancı uyruklu şahıslar da PTT ye gidip e-devlet şifresi alabiliyor. Fakat şifre unutulursa internet üzerinden şifre yenileme hizmetinden faydalanamıyor. Yeniden PTT şubesine gidip şifre almak gerekiyor.


İKAMET İZNİ OLANLAR İÇİN E DEVLET ŞİFRESİTürkiye de geçici ikamet izni ile bulunan yabancı uyruklu şahıslar e devlet şifresi alabilir. E devlet şifresi ile yanlarında getirdikleri telefonları vergi ödeyerek kullanmak için kullanabilirler.


YABANCI VATANDAŞLAR E DEVLET ŞİFRESİNİ UNUTTUM


Yabancılar e devlet şifresini unuttuysa onlar için e devlet girişinde şifremi unuttum özelliği yok  Ancak aşağıdaki listedeki herhangi bir bankanın internet bankacılık şifresi varsa (yani o bankada  hesabı ve hesabın internet bankacılığı şifresi ) internet bankacılığı ile giriş yapınız ve girdikten sonra şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Akbank ile Giriş Yap Albaraka Türk ile Giriş Yap Anadolubank ile Giriş Yap Denizbank ile Giriş Yap 
Finansbank ile Giriş Yap
Garanti Bankası ile Giriş Yap Halkbank ile Giriş Yap INGBank ile Giriş Yap Kuveyt Türk ile Giriş Yap Odeabank ile Giriş YapŞekerbank ile Giriş Yap Türk Ekonomi Bankası ile Giriş Yap Türkiye Finas Bankası ile Giriş Yap Türkiye İş Bankası ile Giriş Yap Vakıfbank ile Giriş YapYapıkredi Bankası ile Giriş Yap Ziraat Bankası ile Giriş Yap Ziraat Katılım Bankası ile Giriş Yap

İŞ BANKASI E DEVLETE GİRİŞTE KARŞILAMA MESAJI


E devlete bankacılık ile girerken karşılama mesajı sordu. fakat öyle bi mesaj oluşturmadım diyorsanı sallama bi kelime ile giriş yapmayı deneyin.

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski