Spotify Hesap Silme Geri Alma


Spotify hesabınızı silerek büyük bir yükten kurtulmuş olabilirsiniz. Spotify ve benzeri kaynaklar bu konu hakkında pek bir bilgi vermeseler dahi silinmiş Spotify hesaplarınızı geri alma işlemleri bulunmaktadır. Aksi takdir de kapatılan hesap sonsuza kadar ulaşılamaz hale gelecektir. Spotify hesaplarınızın silinme işleminden ortalama olarak 2 hafta sonra dahi girseniz hesabınız hala korunuyor olabilme ihtimali yüksektir. Spotify şirketi hesaplarınızı sildikten sonra geri dönebileceğinizi düşünerek hesaplarınızı koruma altına alır. Bu sayede fikrini değiştirmiş olan kullanıcılar için çok güzel bir hediye verilir.

Spotify hesap kapatma iptali gibi işlemleriniz için her zaman maksimum 2 hafta gibi bir süre vardır. Dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir diğeri ise eğer hesap kurtarma işlemi yapmaz da yeni bir hesap açmak isterseniz kullanıcı adınızı tekrar alamazsınız. Çünkü o kapatılan hesaba ait bir kullanıcı adı olarak kalmış oluyor ve kimse tarafından tekrar kullanılamaz. Spotify hesabı tekrar giriş yapma aşaması çok basit ve kısa bir işlemdir. Çok zorlanmadan yapabileceğinize inanıyoruz. Çalma listelerinizin saklanması, müzik geçmişinizin tekrar aktif hale gelmesi hoşunuza gidecektir. Çünkü yeni hesap açtığınızda Spotify sizi tanımadığı için belki de hiç zevk almadığınız müzikleri karşınıza çıkaracaktır.

Bu tür işlemlerle karşılaşmamak için lütfen hesabınızı tekrar aktif edin. Ücret ödemelerin iptal edilememesi halinde durduk yer de sürekli olarak banka hesaplarınızdan para çekimi yapılacaktır. Bunu önlemenin en güzel yanı ise sürekli olarak hesap kapatma işlemi yapmak yerine öncelikle ödemeleri iptal etmek gerekmektedir. Hesap geçiş dönemlerinizi bilmiyorsanız hemen spotify official web sitesine giriş yaparak ödemeler sekmesinden durumunuzu öğrenebilir ve hesabınıza ödeme yapan kredi kartınızı buradan de aktif edebilirsiniz. Bu şekilde hesap kapamaları yapıldığı zaman Spotify sizden ücret talep etmeyecektir.

Aşağıdaki adımı izlediğiniz zaman ise silinen Spotify hesabınıza ulaşabilirsiniz. Spotify hesap geri alma işlemleriniz için her zaman bu adımları kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdir de kullanıcı adınıza, hesap geçmişinize ulaşamazsınız.*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski