Spotify Hesap Silme Nasıl Yapılır?


Spotify Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Spotify hesap silme insanların düşündüğü kadar zor olmayan bir işlemdir. Hesap silme hakkında yazılan bu içeriği iyi takip ederek sizler de Spotify hesap silme işlemini öğrenmiş olursunuz. Öncelikli kaynağımız ücretli veyahut ücret ödemesi durdurulmuş bir Spotify hesabının olmasıdır. Bu içerik ile birlikte Spotify hesabının ne kadar kolay silinebileceğini öğrenmiş olacaksınız. O halde hemen başlayalım!
Spotify hesap silme işlemi siz değerli ziyaretçilerimiz için görsellerle sunulmuştur. Hiç zorlanmadan kolay bir şekilde Spotify hesaplarınızı silebilir ve ödemelerinizi iptal edebilirsiniz. Cep telefonunuz ve mobil cihazlarınızda tutulan cache eklentilerini silebilir ve geçmişinizi Spotify uygulamasından unutturabilirsiniz. Bu sayede size ait bilgiler doğrultusunda reklamların sık sık gösterilmesinden kurtulabilir ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Dünyanın en sık kullanılan müzik uygulamalarından olan ve milyonlarca insan tarafından kullanılan uygulama sizlerden sadece ücret değil bilgilerinizi de alabiliyor. Hem de bunları sizden izin istemeden alıp size daha uygun reklamları göstermeyi hedefliyorlar. Milyonlarca insanın kullandığı gibi binlerce insanında artık Spotify kullanmak istemiyorum şeklinde düşüncesi olabilir. İşte tam bu sebep ile sizler için rehber niteliğinde bir içerik hazırladık. Hadi hemen göz atıp hesaplarınızı silelim.
Öncelikle silindikten sonra nelerle karşılaşacaksınız bunları inceleyelim.
·         Spotify hesap silme işleminden hemen sonra aldığınız kullanıcı adı boşa çıkacak ve yeniden hesap oluşturamayacaksınız.
·         Kaydettiğiniz bütün listeler ve müzikler kaybedilecek.
·         Oluşturmuş olduğunuz bütün çalma listeleri kaybolacak.
·         Eğer Premium özelliğinden yararlanıyorsanız hesabınızı kapatmadan önce ödeme işlemini iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi takdir de hesap kapatılsa dahi ödeme işlemi sürecektir. Bankalardan talep etseniz dahi işlem iptalini gerçekleştirmeyeceklerdir.
Spotify Hesabı Nasıl Silinir?
https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/ öncelikle linkini bıraktığımız sayfaya gidin. Bu sayfa iletişim formunu açacak orada yer alan “Hesap seçeneğine tıklayın.İletişim formuna tıkladıktan hemen sonra aşağıda bulunan Hesap seçeneğine tıklayınız.

Hesap seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan "Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum" seçeneğine tıklamanız gereklidir.
Ardından hesabımı kapat seçeneği ile devam etmelisiniz. Buradan sonra yapacağınız işlemler için öncelikle yukarıda yazdığımız "Hesap kapatılma işlemleri" aşamasında kaybedeceğiniz özellikleri öncelikle okumanız gerekmektedir.

*

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski