Mobil

Batarya Dostu 5 Akıllı Telefon Uygulaması

batarya dostu uygulamalar

Cep telefonu uygulamaları günlük hayata entegrasyonunuzu sağlayıp, sosyal medyaya bağlı kalmanızı sağlasa da telefonunuzun bataryasını inanılmaz derecede sömürdüğü bir gerçek.

Cep telefonu pili üreticilerinin daha uzun süre giden batarya üretememeleri üzerine uygulama üreticileri daha az pil sömüren ürünler ortaya çıkarmaya başladı. Pek tabii ki bu uygulamaların özellikleri daha az anca işlevsellikleri hiç de kötü değil. Lite Aplications adı verilen uygulamalar telefon şarjınızın daha uzun süre gitmesini sağlıyor.
Bizler de sizler için şarjınızın daha az gitmesini sağlayan 5 ayrı lite uygulamayı araştırdık. İşte o uygulamalar.
11     Lite Web APP for facebook
Eğer facebook’un orjinal uygulaması telefonunuzu yavaşlatıyorsa bir de bu uygulamayı deneyin. Bu uygulama normal facebook uygulamasıyla tamamen aynı görünmekle birlikte telefonunuzun şarjının daha uzun süre gitmesini sağlıyor. Bu uygulama şimdilik sadece
22      PinHog For pinterest
Telefonunuzun şarjını emen bir başka uygulama da pinterest’tir.  Ama neyse ki pinterest için de lite uygulama bulunuyor. Bu uygulama da tıpkı diğerleri gibi bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlıyor. Bu uygulama yalnızca android platformlarda mevcut.
33   Tweedle For Twitter
Tweedle size alternatif bir twitter platformu sunuyor. Mevcut twitter uygulaması oldukça çok şarj harcamanıza neden olmakta. Ancak tweedle uygulaması batarya dostu yapısıyla kullanıcıları sevindiriyor. Tweedle yalnızca android platformlarda mevcut.
44    YTMovies (Lite) for YouTube
Bu da youtube için hazırlanmış bir lite uygulama. Bu uygulamayla aynen youtube hesabınıza erişip video izleyebiliyorsunuz. Bu uygulama da yalnızca Android platformlar için bulunuyor.
55     PicShop Lite for photo editing

Eğer fotoğraf editlemekle çok vakit harcıyor ve sürekli olarak bataryanız erken bitiyorsa bu uygulamayı deneyin deriz. Tıpkı diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla aynı özelliğe sahip picshop sayesinde bataryanızın ömrü uzuyor. Bu uygulama da tıpkı diğerleri gibi sadece Android platformlar için mevcut.

Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu