İpucu

BKM Express Kart Ekleme Hatası ve Alışveriş

bkm express android maksimum kart hata

BKM Express Kredi Kartınızın bilgilerinin bir kısmını ekleyerek internet üzerinden alışverişlerde kullanabileceğiniz bir sanal cüzdan sistemi. Şuan 30 TL ye 20 TL iade yaptığı için yoğun kullanım var. Tabi bu kampanya ilk 30.000 kişi ile sınırlı. Fakat alışverişten hemen sonra  eposta adresinize kazanmanız durumunda bildirim yapılıyor. Kazanılan iade 31.12.2015 de ilgili kredi kartınıza iade ediliyor.


BKM Express Android uygulamasına kart eklemek için kredi kartınızın ilk 6 ve son 4 hane numaralarını ve arka yüzdeki güvenlik numarasını girmeniz gerekiyor. Numara girdikten sonra kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonuna onay sms i geliyor ve onu da ilgili yere girip kartınızı eklemiş oluyorsunuz.

BKM EXPRESS UYGULAMASI KART EKLEME HATASI


BKM Express Android uygulamasına maximum kredi kartını eklerken “bu kart desteklenmemektedir” hata kodu …  uyarısı alırsanız kart ekleme işlemini mobil siteden veya masa üstü bilgisayarınızdan girip tarayıcı üzerinden yapın. Kart desteklendiği halde android mobil uygulamada desteklenmiyor hatası verebiliyor ve BKM Ekspress sitesinde dediği gibi kartın ait olduğu bankayı arasanız da onlar “yapacak bir şey olmadığını anlık hatalar söz konusu olabileceğini” söylüyor. 

BKM EXPRESS İLE ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIYOR ?


Bilgisayar ya da tablet üzerinden tarayıcı ile alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız site BKM Express ile ödeme hizmeti sunuyorsa Ödeme adımında ödeme yöntemi olarak BKM EXPRESS seçiyor ve ilerliyoruz.

Tarayıcı bizi yönlendirerek BKM EXPRESS hesabımızda oturum açma işlemi talep ediyor. E Posta adresi ve şifremiz ile BKM Express hesabımıza girip ödeme işlemi yapıyor ve ödemede kullanılan kredi kartına tanımlı cep telefonun gelen sms onay kodunu girerek ödeme işlemini tamamlıyoruz.

BKM EXPRESS ile kitapyurdu.com’da ÖDEME YAPMA

 

kitapyurdu com teknobaha bkm express %25C3%25B6deme

Bkm Express i ilk kullanmanız esnasında özellikle ödeme sayfasına geldiğiniz anda herhangi bir numara istenmediği için şaşırma ihtmaliniz var. kitapyurdu.com sitesi ödeme sayfasında ödeme yöntemi olark BKM Express seçildikten sonra Siparişi Onayla dedikten sonra BKM Express giriş sayfasına otomatik yönlendirme yapılır ve e posta ile şifrenizi girerek bkm express hesabınıza giriş yaparak ödemenizi yaparsınız.

Yani normalde olduğu gibi kredi kartı veya hesap numarası yazma işlemi yapmıyoruz.


Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu