1. Anasayfa
  2. İpucu

Bursa Çocuk Kuaförleri


Bursa Çocuk Kuaförleri


Ebeveynlerin bileceği üzere bazı çocuklar saç taşını pek sevmez. Onları normal berbere götürmek hem çocuk hem berber hem de sizin için bir eziyet halini alır. Evde kendiniz yapmaya kalksanız da korkunç sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple Bursa da yaşayanlar ve yolu Bursa ya düşenler için çocuklar için özel olarak eğlenceli saç traşı hizmeti veren Kuaförleri tanıtıyoruz.


PEPE ÇOCUK KUAFÖRÜ

Sadece çocuklara yönelik olarak berber hizmeti veren bu kuaför eski Stadyumun karşısında hizmet vermektedir. Tamamen çocuklara göre dizayn edilen bu kuaför aileler için zor olan traş meselesini çocuklar için eğlenceli hale getiriyor. Ücret olarak 25 TL gibi bir miktar talep ediliyor, ayrıca duş ve daha fazla uğraştıran bebeler için ekstra ücret talep edilebiliyor. 

Randevu ve Bilgi İçin İletişi Bilgileri;

  +90 224 221 20 31 +90 537 472 27 71 KAFANA GÖRE ERKEK & ÇOCUK KUAFÖRÜ 

Bursa Hürriyet semtinde hizmet veren bu erkek kuaförün bir bölümünde çocuklar için dizayn edilmiş koltuk ve odada çocuklar eğlenerek traş olabiliyor. Özellikle babalar burayı tercih edebilir çünkü hem kendi hem de çocuğunu traş ettirebilir. Fiyat olarak normal traş ücreti alınıyor.

Randevu ve Bilgi İçin İletişi Bilgileri;

+90 224 2401005  ve 05435120543


www.kafanagorekuafor.com

Kale Caddesi İstiklal Mahallesi Osmangazi/BURSA

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir