Exxen Spor Nedir Nasıl Üye Olunur?
  1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Exxen Spor Nedir Nasıl Üye Olunur?

Exxen 1 Ocak 2021 tarihinde internet ortamında yerini alan ücretli dijital kuruluştur. Belirli bir ücret ödenerek üye olunmaktadır.  Türkiye de kurulan her yaştan kesime hitap eden içeriklerin bulunduğu internete bağlanarak kullanılan platformdur. Çocuklar için çizgi film kanalları, yetişkinler için belgesel ve diziler ve spor fanatikleri için exxen spor üyeliği imkanını da tanımaktadır. Exxen, spor kanallarını da içermektedir.

Exxen Anlamı ve Exxen Spor Nedir?

Exxen Acun Ilıcalı tarafından 2021 yılının başından itibaren internet dünyasına giren ilk Türk platform olma özelliğini kazanmıştır. Türkçe de geçen bir maddenin iki eşit parçaya bölünmesini sağlayan çizgi terimi olan eksen den uyarlanarak yapılmıştır. İçerisinde birçok farklı tarzda üyelik paketlerini bulundurmaktadır.  Exxen spor bunlardan bir tanesidir.  Spor içeriğinde UEFA şampiyonlar ligi ve UEFA Avrupa liginin bütün maçları yer almaktadır. Exxen üyeliği belirli bir ücret karşılığındadır. Ücretsiz deneme sürümü sadece Exxen platformuna yeni katılan üyeleri kapsamaktadır.

Birçok kullanıcı “Exxen’e nasıl üye olunur“ sorusunu araştırmaktadır. Üye olma şartlarından bir tanesi www.exxen.com.tr adresine girerek üye olunmasıdır. Ad, soyad, mail adresi, telefon gibi bir takım bilgiler girilerek üye olunma işlemi gerçekleştirilir.

Exxen Spor Ücretlendirme ve Nasıl Üye Olunur?

Exxen yeni gelişen ve büyümeye devam eden internet içerikli dijital bir kuruluştur. Exxen aylık ücretlendirmesi 249 TL’dir.

Exxen spor özellikleri, spor paketi kapsamında ücretlendirme yapılması açısından kampanya kapsamına girmektedir. Aylık 249 TL ile UEFA’nın bütün liglerini izlemek mümkündür. Spor paketleri  aynı anda başka bir cihazdan izlenemeyecektir. Sadece tek bir cihazdan izlenme özelliği vardır.

Exxen çok yeni ve sürekli büyüyen bir platform olduğu için gelişmeye devam etmektedir. Sadece internet ortamında üyelik yapma şartı bulunmuyor. Sms göndererek üye olunmaktadır. Bunun için reklamlı ve reklamsız üyelikler için 2 çeşit üyelik bulunmaktadır. Reklamlı bir üyelik isteyen bir kişinin yapması gereken büyük harfler ile aralarında boşluk bırakmadan “EXXENSPOR” yazması yeterli olacaktır. Reklamsız üyelik isteyen bir kişinin de aynı şekilde büyük harfler ile “EXXENSPOR REKLAMSIZ” yazarak 9300 sms göndermesi yeterlidir. Exxen spor üyeliği internet ortamında ve internet ortamında exxen sitesine girip üye olunarak ve sadece sms göndererek olmaktadır.

Türkiye’nin İlk Dijital Platformu Exxen Spor

Birbirinden farklı tarzda ve içerikte filmlerin, belgesellerin, çizgi filmlerin, oyunların, spor oyunlarının yer aldığı internet içerikli platformdur. Exxen spor üyeliği konusunda kişi hak ve bilgilerini korumakla yükümlü olduğunu belirtmiştir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu benimsediğini kişi üyelik işlemlerini tamamladığı anda bildirmektedir. Güvenli bir adresin ortak adıdır. Her yaştan ve her kesime hitap etmesi açısından son dönemlerde üyelik sayısında artış yaşanmaktadır. Futbol severlerin yakından takip ettikleri maçlara erişim kolaylığı sağlaması açısından taraftarların kesintisiz maç izlemesine olanak tanımaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Exxen üyeliği iptal edilir mi?

Evet kolayca üyelik sayfasından iptal edebilirsiniz.

Exxen spor ile normal paket aynı mı?

Exxen spor kanallarını izlemek için Spor Paketi almanız gerekmektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir