Güncel

FİFA 2017 Hikaye Modu Ortaya Çıktı


uu
FİFA 2017

Futbol oyunları için artık yayın tarihinin yaklaşması ile beraber iki rakip dev yapımın oyunlarıyla ilgili yeni detaylarda gelmeye başladı. Konamı ve EA Games arasında geçen yarışta başarılı olmak için bu sene birçok atılım yapan oyun şirketlerinin kıyasıya yarışa ise oldukça iddialı girdiklerini belirtelim.
Zira 3 senedir PES serisinin üzerine çıkmayı başaran ve oyun dinamikleri ile beğeni toplayan FİFAserisi, bu sene de rakibini geride bırakmak için oyun motorunu değiştireceğini ve aynı zamanda oyuna yeni modlar ekleyeceğini de açıklamıştı. Bununla beraber PES serisinin de yeni üyesinin FİFA’yı geride bırakmak için daha önce yapmadığı birçok değişikliği PES 2017üzerinde kullanacağı da ortaya çıkmıştı. Yarışta kimin öne geçeceği sorusu merakla cevap beklerken her iki yapımdan da ardı ardına yeni bilgiler gelmeye başladı.
İlk Kez Hikaye Modu Kullanılacak
Bu noktada geçtiğimiz günlerde PES 2017 için beklene demo yayınlanmış ve büyük oranda da beğeni kazanmıştı. Şimdi ise yeni haber FiFA 2017 oyunundan geldi. Demo oyundan alındığı iddia edilen bir video ile beraber FİFA serisinde bir ilke imza atacak olan hikaye modu ortaya çıktı. Ortaya çıkan ilk detaylarda ise kullanıcının Alex Hunter adı verilen genç bir sporcu ile ilk maçına çıkışı gösteriliyor. Ara bölümlerde sinematiklerinde yer aldığı yeni video ile beraber FİFA’nın hikaye modunun da merakla beklenmeye başladığını da belirtelim. Zira ilk defa denenecek olan hikaye özelliğinin paylaşılan video ile şimdiden beğeni topladığını da söylemek gerek. 

Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu