1. Anasayfa
  2. Mobil

Galaxy A5 2017 Versiyonu İle Neler Değişecek?Galaxy A5 2017
Akıllı telefon üreticileri arasında en başarılı firmalardan biri Samsung, artık bu sektörde kendisine kalıcı bir yer edinmeyi de başardı. “S” serisi amiral gemisi telefonlarla beraber büyük oranda başarı elde eden Samsung, geçtiğimiz aylarda yayınlanan son satış raporlarında ise Apple’ın epey bir ilerisinde yer almayı da başardı.
Özellikle son serisi S7 ve S7 Edge telefonlarla satış rakamlarını bir hayli artıran teknoloji devi son dönemde sadece üst segment için değil orta ve giriş seviyesi için de yeni telefonlarını piyasaya sürme kararı almıştı. Bu bağlamda yavaş yavaş yeni seri akıllı telefonlarla da görmeye başladığımız akıllı telefon devinin en çok beğeni toplayan serilerinden birisi de A5 serisi olmuştu. Orta segment ürünü olan A5 serisinin beklenenden daha çok beğeni kazanması ise Samsung’un seriye devam kararı almasına neden oldu.
Galaxy A5 2017 Versiyonu Geliyor
Samsung’un devam kararı almasının hemen ardından ise serinin yeni üyesi olacak olan A5 2017 modelinin detayları da merak konusu olmaya başladı. Gelen ilk bilgilere bakılacak olursak Samsung’un bu seride de epey bir iyileştirme yapacağı kesin. Zira ilk bilgilere göre artık telefonda çok daha hızlı çalışan Exynos işlemci ve bununla beraber daha yüksek Ram miktarı yer alacak. Ayrıca serinin yeni üyesinin Android N güncellemesini de alması bekleniyor. Geri kalan tüm detayların ise Samsung tarafından yapılacak tanıtımla ortaya çıkacağını da belirtelim.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir