1. Anasayfa
  2. Güncel

General Mobile GM 5 Plus Android N Güncellemesi Alıyor 

General Mobile GM 5 Plus

Google tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi olarak bilinen Android işletim sistemi son dönemin en çok tercih edilen mobil işletim sistemleri arasında gelmekte. İşletim sisteminin birçok dünyaca ünlü teknoloji devi tarafından tercih edilmesinin ana nedeni ise aslında sürekli olarak Android işletim sisteminin Google tarafından güncelleniyor.
Olması böylelikle hem güvenlik hem de yeni özellikler bakımından sürekli olarak akıllı telefonlarında yenilendiğini de söylemek gerekiyor. İşte tüm bu ayrıcalıkları sayesinde Android işletim sistemini tercih eden markalardan birisi de köklü telefon üreticilerinden biri olan General Mobile. Hemen hemen her akıllı telefon serisinde Android işletim sistemini tercih eden General Mobile, son serilerinden biri olan General Mobile GM 5 Plus için de müjdeli bir haber verdi.
Güncelleme İçin Tarih Verildi
Bu noktada akıllı telefon devi General Mobile GM 5 Plus Android N güncellemesi için beklenen açıklamayı da yaptı. Kısa süre önce yeni güncelleme alacağı açıklanan model için sonunda beklenen güncelleme tarihi verildi. Tarih konusunda açıklama yapan General Mobile’ın söz konusu güncelleme için verdiği zamanın ise Eylül ayının son haftası olduğunu da belirtelim. Eylül ayının son haftası indirilmeye açılacağı açıklanan güncellemenin çoklu ekran desteği, ekran boyutu ayarlama, kilit ekranı değişikliği gibi yenilikler getireceği de belirtiliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir