1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Google Earth Pro yu Ücretsiz Kurmak


   Google Earth Pro versiyonu malum ücretsiz hale geldi fakat kurulum dosyası indirip kurduktan sonra ilk açılışta lisans anahtarı istiyor. Google Earth Pro versiyonunu ücretsiz olarak nasıl kurulum yapabileceğinizi öğrenmek için bu paylaşımı okuyabilirsiniz.
1. Google Earth Pro Programını Windows ya da Mac Bilgisayarınıza İndirin


         Öncelikle Google un resmi sayfasından işletim sisteminize uyumlu Google Earth Pro programını bilgisayarınıza indirin. Google Earth Pro Ücretsiz indirme sayfasına gitmek için aşağıdaki linki tıklayın.

http://www.google.com/intl/tr/earth/download/gep/agree.html


2. Google Earth Pro Programını Windows ya da Mac Bilgisayarınıza İndirin


Kurulum dosyasını açın ve kurulumu yapın.


3. Kullanıcı Adı ve Lisans Anahtarı Sayfasını Aşma


Kurulum sonrası kullanıcı adı ve lisans anahtarı isteyen pencere açılacak ve ücretsiz deneme, kullanıcı adı al gibi linklerin hiç biri açılmayacak çünkü google bu sayfaları devre dışı bırakacak. 

Propramı açmak için Google Earth Pro ücretsiz versiyonunun giriş sayfasında ;

  • Kullanıcı Adı yazan bölüme e posta adresinizi yazın,
  •  Lisans Anahtarı kısmına ise JCPM ile başlayan toplamda 15 basamaklı rakam ve harflerden oluşan rastgele karakterler yazın. Örneğin JCPM5SDFGKMR5F0
  • Ardından giriş seçeneğine basın Google Earth Pro ücretsiz program açılacaktır.Google Earth Pro ücretsiz ama lisans anahtarı istiyor.

Artık Google Earth Pro yu ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir