1. Anasayfa
  2. Mobil

Huawei Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?


Huawei Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? 


Huawei garanti sorgulama nasıl yapılır konusunda herhangi bir açıklama yapmayan Huawei’nin bu eksikliğini görerek bir içerik hazırlama gereksinimi hissettik. Huawei müşterileri garantilerinin tam olarak ne zaman biteceğini sürekli faturalarından takip edebilir ancak onun daha kolayı olan bir yol daha var. Huawei garanti sorgulama nasıl yapılır sorusu ile internette arama yapan müşterilerin kolaylıkla garanti sürelerini sorgulayabilecekleri rehber niteliğinde içerik hazırladık. Umarım faydasını görebilirsiniz.

Garanti sürelerini takip edebilecekleri çok kolay bir içerik hazırladık siz değerli ziyaretçilerimize. Hadi o zaman bu değerli içeriğimizi inceleyelim hep beraber.
Huawei garanti sürelerinin ne zaman biteceğini öğrenmek insanlar için ciddi bir problem. Huawei müşterileri bu bilgilere ulaşmakta ciddi problemler yaşayabiliyor. En büyük sorun ise sürekli fatura kesim tarihine bakılmasıdır. Ayrıca birçok model de fatura kesim tarihi değil de farklı bir tarihte garanti başlamış olabiliyor. İşte bu gibi sorunların en büyük çözümü ise kolayteknik.com web sitesindedir.

Telefonunuz da ciddi sıkıntılar var ise veyahut garanti süresini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey öncelikle web sitemizden aşağıdaki bilgileri öğrenmek ve uygulamak olacaktır.
Huawei Kalan Garanti Süresi Nasıl Öğrenilir?

Huawei garanti sorgusunu yapmanın en kolay yolu öncelikle Huawei cihazınızın IMEI numarasını öğrenmek olacaktır. IMEI öğrenmek çok kolay bir işlemdir. Öncelikle telefonunuzun arama kısmına *#06# yazıp arama tuşuna basmanız gerekmektedir. Karşınıza çıkacak olan 14 ya da 16 haneli kodu kopyalamanız gerekmektedir.

 Burada yazan kod cihazınızın IMEI kodudur. Garanti sorgulaması için bu kodu kullanacağız. Garanti sorgulaması için başka herhangi bir işleme gerek yok.
Arama yaparak öğrendiğiniz IMEI kodu ile hızlı bir şekilde dilerseniz Huawei teknik servislerini arayabilirsiniz. Ya da en basiti buradan öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler sırası ile çok basittir.

 Öncelikle kendinize en yakın teknik servisi seçiyorsunuz. IMEI kodunu buraya yazıyorsunuz ve sonuç karşınıza otomatik bir şekilde geliyor. Dilerseniz iletişim kısmından teknik servislerin telefon numaralarını öğrenip arayabilir ve Huawei cihazınızın garanti süresinin ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir