Instagram Sen de Ekle Özelliği Nedir?
  1. Anasayfa
  2. İpucu

Instagram Sen de Ekle Özelliği Nedir?

Instagram sen de ekle özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dünya çapında milyarlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Instagram, birbirinden farklı özellikleri ile gündemde kalmayı başarıyor. Fotoğraf ve video paylaşarak belirli bir takipçi kitlesine ulaşabileceğiniz ve ister hobi ister kazanç elde etmek amacıyla kullanabileceğiniz Instagram, keyifli bir sosyal medya deneyimi sunuyor. 

Instagram Sen de Ekle Özelliği Nasıl Kullanılır?

Farklı özellikleri ile kullanıcı deneyimini daha keyifli hale getirmeyi amaçlayan ve bunun için periyodik aralıklarla güncellemeler yapan Instagram, son dönemde sen de ekle özelliği adı verilen bir özelliği kullanıma sundu. Çıkartma olarak tasarlanan sen de ekle özelliği kullanıcılara bulundukları ana yönelik görsel ve video paylaşmalarına olanak tanıyor. Paylaşımları gören takipçiler hikayede bulunan çıkartmaya tıklayarak kendi hikayelerinde aynı çıkartma etiket üzerinden paylaşım yapıyor.

Instagram Sen de Ekle Özelliği Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

Son zamanların en sevilen özelliklerinden biri olmayı başaran ve kullanıcıları heyecanlandıran Instagram sen de ekle özelliği takipçiniz olmayan kişilerin dahi kullandıkları etiketleri ve hikayeleri görüntülemeniz konusunda olanak sağlıyor. Dolayısıyla önemli bir etkileşim ağır kuruyor. Kullanıcılar arası etkileşimi maksimum seviyeye çıkarırken sizleri takip edecek yeni kullanıcılar bulma konusunda da avantaj yaratıyor. 

Instagram Sen de Ekle Özelliği Neden Tercih Ediliyor?

Instagram’da belirli bir takipçi kitlesine ulaşmanı çeşitli açılardan avantajlı olduğunu söylemek mümkündür. Eğer geniş bir takipçi kitlesine sahipseniz büyük ya da küçük markalar sizleri fark ederek işbirliği yapmak isteyebilir. Bu durum Instagram’ı yalnızca hobi amaçlı değil, para kazanmak amaçlı da kullanabileceğinizi gösterir. Fakat Instagram üzerinden kazanç elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şeylerden biri belirli bir kitleye ulaşmak olmalıdır.

Instagram sen de ekle özelliği kullanımı bir başkasının yaptığı paylaşım üzerinde yer alan etiket sayesinde oldukça kolaydır. Böylelikle farklı hesaplar ile etkileşim halinde olabilir, kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşma şansı yakalayarak takipçi kitleniz artırabilirsiniz. Bununla birlikte sizin kullandığınız ve daha sonra sizden görerek çıkartmayı kullanan kişileri görebilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

Instagram Sen de Ekle özelliği kapatılır mı?

Otomatik çıkan bir yöntem olduğu için kapatma işlemi yapılmamaktadır. 

Instagram Sen de Ekle özelliği görünmüyor, sorun nedir?

Bazı zamanlarda uygulama içi sorunlar nedeniyle özellik görünmeyebilir, kendiliğinden düzelecektir.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir