1. Anasayfa
  2. Mobil

iPhone ve iPad Ücretsiz VPN Uygulaması Yükleme


     


    Bazı sitelere giriş yapmak için konum değiştirmek ve kısıtlı videolara izlemek için kullanılan bir bağlantı yöntemi olan VPN için iOS – Apple Store uygulama mağazasında bir çok uygulama mevcut.

Peki bedava VPN uygulaması iPhone telefona ve iPad tablete nasıl yüklenir ve VPN uygulamaları Nasıl Kullanılır? Bu kolay teknik makalemizde iPhone VPN ve iPad VPN uygulamalarının indirilme ve kullanma yöntemlerinden bahsedeceğiz.


iPhone ve iPad Cihazlarda Ücretsiz VPN Uygulamaları Nasıl Yüklenir ve Kullanılır?

    Apple Store’da Ücretsiz bir çok Ücretli VPN uygulaması ve ücretsiz vpn mevcut. Ancak ücretsiz VPN uygulamaları size VPN uygulamasını aktif ederken ve kapatırken reklam gösterir. Reklamlardan kurtulmak için ücretli abonelik yapmak gerekir.


1. Apple Store giriş yap.

    Apple store’dan ilk defa uygulama indirecekseniz sizden Apple hesabınız ile giriş yapmanızı isteyecektir. Ayrıca fatura için adres bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ücretsiz uygulama indirecekseniz ödeme yöntemi girmenize gerek yok.


2. Arama Bölümüne VPN yazın ve arayın.

    VPN yazarak arama yaptığınızda bir çok uygulama çıkacaktır. Puanı yüksek ve yorumları iyi olan ücretsiz VPN uygulamasını indirin. iPhone Reklamsız VPN, ücretsiz olarak mümkün değildir.

3. Ücretsiz VPN Uygulamasını İndir.

    Apple Store’dan Nasıl Uygulama İndirilir öğrenmek için bu yazımıza bakabilirsiniz.


4. Yüklediğiniz VPN uygulamasını Aç.

    Ücretsiz iPhone VPN uygulamasını açtığınız zaman veya bağlanırken veya kapatırken uygulama size reklam gösterebilir, reklam bitene kadar menünün gelmesini bekleyin.Reklam bittikten sonra aktif olan kapatma simgesine dokunun. 


5. Bağlan butonuna dokun. Bağlantı yapıldıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde VPN yazısı göreceksin.

    Bağlanırken size otomatik olarak en hızlı bağlantı hızı sağlayan konum atanır ancak sizin PayPal gibi uygulamalar için belirli bir ülkeden bağlanmanız gerekiyorsa, manuel olarak o ülkeyi seçip oradan bağlanabilirsiniz.6. VPN çalışmaya başladıktan sonra tarayıcıdan veya diğer uygulamalardan engelli site ve programlara girebilirsin.

    Ücretsiz VPN kullanırken internet bağlantı hızınız VPN sunucusunun yoğunluğuna göre düşük olabilir, sayfalar, uygulamalar ve videolar geç açılabilir. Bu durumda VPN lokasyonunu değiştirebilirsiniz. Ancak genellikle ücretsiz VPN uygulamaları size otomatik olarak en hızlı bağlantı hızını veren VPN adresini verirler.


İphone VPN uygulaması konum değiştirme mümkün mü?

iOS Ücretsiz VPN’lerde konum değiştirme imkanı sunan uygulamalar mevcut.E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir