1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Letgo Nasıl Para Kazanıyor?


Letgo Nereden Para Kazanıyor ?

Konuma tabanlı ve ücretsiz olarak lanse edilen, pratik ikinci el eşya satış sitesi Letgo nasıl para kazanıyor merak konusu. 


Letgo sisteminin para kazanma yöntemi diğer ilan sistemlerinde olduğu gibi satıcıların ücret ödeyerek, ilanlarını ön plana çıkarmasını sağlama şeklinde. Yani siz bir ilan yayına aldığınız zaman Letgo bunu ücretsiz olarak normal şekilde yayına alıyor. Ancak daha sonra hesabınızdan sattığınız ürüne bakarken alt kısımda ilanı ön plana çıkarmak için size ücretli bir teklif sunuluyor.  Google play üzerinden tahsilat yapıyor. Letgo bu şekilde para kazanıyor.

Let Go parayı nereden kazanıyor?

Birçok insan sürekli televizyon reklamları yapan ve üctetsiz gibi görünen Let Go nun nasıl ve nereden para kazandığını merak ediyor. İşte Let go nun para kazanma yöntemi.Letgo Ücretli Mi?

    Letgo normal ilanlar için bir ücret talep etmiyor ancak ilanları ön plana çıkarmak için Letgo ücretli olmaya başladı. Tabi şimdilik. İlerde diğer meşhur alım satım sitemiz gibi vazgeçilmez olursa başka şekilde de ücret talep etmeye başlayabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir