1. Anasayfa
  2. İpucu

Mobil Platformlar için hazırlanmış 9 tweetdeck alternatifi program


Mobil Platformlar için hazırlanmış 9 tweetdeck alternatifi program

1-      HootSuite
HootSuite oldukça popüler bir sosyal medya yönetim programı. Bu program sayesinde sosyal medya hesaplarınızın takibini yapabiliyorsunuz. Birden fazla sosyal medya hesabı kullananlar için oldukça ideal olan bu program aracılığıyla rahatlıkla çoklu yönetim yapabilmektesiniz. Ücretsiz olarak elde edilebilecek uygulamanın iOS, Android ve BlackBerry platformları için sürümleri bulunuyor.
2-      Echofon
Echofon oldukça kullanışlı bir uygulama çünkü okunmuş ve okunmamış tweet’Lerinizi diğer uygulamalarla senkronize ediyor. Ayrıca uyarıları düzenleyerek “uyku periyotları” oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede sizi uyurken twitter’dan rahatsız etmelerine imkan tanımamış oluyorsunuz. Ücretsiz olarak elde edilebilen uygulamanın iOS ve Android için sürümleri bulunuyor.
3-      Seesmic Pro
Hootsuite’ın sahip olduğu program şimdilik sadece Android için hizmet veriyor. Ücretli olarak edinilebilen program birçok hesabı kombine edip facebook ve twitter hesabını yönetmenize imkan tanıyor. Uygulamanın ücreti 2.99$
4-      TweetCaster
TweetCaster oldukça başarılı bir program. Twitter ve Facebook’ta aynı anda paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca birden fazla hesabı da kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamanın iOS, Android, Windows Phone ve BlackBerry için sürümleri bulunuyor. Uygulama ise tamamen ücretsiz.
5-      Sprout Social
Sprout Social işletmeler için geliştirilmiş bir uygulama. Oldukça gelişmiş özellikler barındırıyor. Tweet’lerinizin gelişmiş analiz raporlarını, diğer kullanıcıların davranış eğilimlerini merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulamanın iOS ve Android platformları için versiyonları bulunuyor. Uygulama ücretsiz ancak bir plana sahip olmak isterseniz ücreti 39$ ile 99$ arasında değişiyor.
6-      UberSocial
UberSocial tweetcaster benzeri bir program. Sizlere daha sade bir arayüz sunuyor. Facebook ve twitter’dan aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz. Ayrıca dinlediğiniz müziği de tweet’leyebiliyorsunuz. Uygulamanın iOS, Android ve BlackBerry için sürümleri bulunuyor. Uygulama ise tamamen ücretsiz.
7-      Twitterific
Apple için minimalist düzeyde tasarlanmış uygulama sizlere tema ve fontları değiştirmenize imkan sunuyor. Ayrıca ses ile kontrol edebilerek tweet atabiliyorsunuz. Uygulamanın sadece iOS sürümü mevcut. Ücreti ise 2.99$.
8-      Plume
Plume düzenlenebilir bir twitter deneyimi sunuyor. Tweet’lerinizi renklere göre düzenleyebilir, “smart reader” özelliğiyle mention’laşmaları takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer uygulamalardan text veya görüntü paylaşmanıza olanak tanıyor. Uygulama sadece Android platformlarında çalışıyor. Ücreti ise 4.99$.
9-      Tweetbot
Tweetbot uygulaması Apple kullanıcıları için biçilmiş kaftan. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama birden çok twitter hesabını aynı anda yönetmenize imkan tanıyor. Sadece iOS için versiyonu bulunan uygulamanın fiyatı 2.99$

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir