GüncelMobil

Note 7 Satışları Durduruldu!

Note%2525207%252520sat%2525C4%2525B1%2525C5%25259F%2525C4%2525B1%252520durdurulduSamsung firması yeni amiral gemisi Galaxy 7 nin peşpeşe gelen patlama haberlerinin ardından Note 7 satışlarının durdurulması ve satılan Note 7’lerin toplanmasıyla ilgili duyuru yayınladı.Samsung firmasından gelen açıklamada Note 7 satışlarının durdurulduğu ve satılan telefonların geri çağırıldığı söylendi. Açıklamada; “Üst kalitede cihazlar üreten firma olarak müşterilerimizden gelen her türlü şikayet ve yorumları ciddiyet ile inceliyoruz. Yeni Galaxy Note7 ile alakalı gelen şikayetle ilgili yapılan incelemelet. sonucunda cihazda pil problemi olduğu anşılmıştır. Samsung’un önceliği kullanıcılarının güvenliğidir. Bu nedenle dünya genelinde 35 benzer şikayetin gelmesi nedeniyle Galaxy Note7 satışlarının durdurulması kararı alındı. Galaxy Note7 cihazı almış olan kullanıcılarımız için önümüzdeki günlerde yeni Note 7 ile değişimi sağlanacaktır. Dünya genelindeki teradikçilerimiz ile telefonların değiştirilmesini sağlamak için yoğun çalışma içindeyiz.” denildi.
Açıklamaya istinaden durumun gayet ciddi olduğu ve Note 7 kullanıcılarının cihazı kullanmayı bırakarak ilk fırsatta bayi ve servislere teslim etmeleri gerektiği görülmektedir.
Note 7 satılmaya başladıktan sonra dünya genelinde bir çok kullanıcı tarafından patladığı ile ilgili haberler duyulmaya başlamıştı.

Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu