1. Anasayfa
  2. Nasıl Yapılır?

Supercopy AirPods Nasıl?


Supercopy AirPods Nasıl?


Supercopy AirPods Nedir?

Süper kopy veya birebir kopya, 1:1 AirPods dediğimiz şey Apple AirPods larla aynı özellikleri taşıdığı söylenen çakma AirPods kulaklıklardır. 

Birebir kopya imitasyon olarak ve bilerek alıyorsanız problem yok ancak bir uyarı yapmak gerekirse;

Piyasada yurt dışı AirPods, Dubai AirPods diyerek, orijinal ama kaçak olduğu söylenerek satılan AirPods larda aslında bu çakma ürünler. Çünkü AirPods Dubai ve diğer ülke fiyatları hemen hemen aynı. 

Ağırlığına Kadar Aynı AirPods 

Evet ağırlığına kadar aynı ama çakma AirPods lar ağırlığı (40 gr) yakalamak için, içine metal ağırlık koymuşlar. ?

Tüm Özellikleri Aktif Supercopy AirPods 

Doğru bir iddia genelde çok ucuzlar hariç yarı veya 1/4 fiyatına satılanlar teknik olarak aynı özelliklere sahip ama kullanım esnasında bu özellikler stabil değil. Örneğin kulak algılama, şarj seviyesi gösterme, dokunarak müzik değiştirme veya Siri’yi aktif etme gibi özellikler sağlıklı çalışmıyor.

Neden Supercopy?

Burada sanırım tüketiciler görenler Apple orijinal ürünü sansın ama fiyatı yarısı olsun düşüncesi var. Aksi taktirde kendi markası ile benzer birçok ürün mevcut. 

Çakma AirPods Alınır Mı? Supercopy AirPods Alınır mı?

Şimdi eğer alırken ürünün çakma olduğunu bilerek alıyorsanız problem yok. Yukarıda yazdığım gibi orijinal ama yırt dışı denilerek aldıklarınız da aslında imitasyon AirPods lardır. 

Bu tür kopya ürünleri alırken karşılaşacağınız en büyük risk ürünün arızalı çıkacak olmasıdır. Çünkü bir çok satıcı Çin sitelerinden getirtip satmaktadır ve garanti verememektedir. Sahte bir ürün olduğu için de arıza çıkma olasılığı da yüksektir. Apple ın bile piyasaya sunduğu AirPods proyu geri çağırdığını dikkate alırsanız bu tür kopya ürünlerin batarya, arızalı sensörler, test edilmeme, yazılım hatası vs sebeplerle problemli çıkma olasılığı çok daha fazla. Bu sorunla karşılaşmamak için güvenilir e ticaret sitelerindeki güvenilir satıcılardan almanız arızalı çıkan ürünü iade etme / değiştirme şansınız olur.

Özellikle soysal medya platformları ve letgo üzerinden satan bireysel sarıcalardan almanızı önermem çünkü bu arızalı ürününüzü istese bile değiştirme, iade alma imkanına sahip olmayan kişilerdir. 3 kulaklık getirtse 1 i kesin arızalı çıkar ve onu iade alsa 50 lira kar edeceği yerde 3 katı zarar edeceği için değiştiremez. 

…yazılıyor ….

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir