İpucu

Twitter Takipçi Artırma Yöntemleri

twitter takip%25C3%25A7i artir
Twitter Takipçi artırma konusu herkesin merak ettiği, uğrunda pek çok hile yaptığı bir husus. Bu konuda pek çok program ve hile çıkmakla birlikte, twitter yönetimi tüm bu yöntemleri engellemekte kararlı gözüküyor. Bu bakımdan takipçi kasma programları ve benzeri yöntemlerle takipçi artırma yöntemleri mazide kaldı.
Günümüzde twitter takipçi artırmanın neredeyse tek yolu dürüst bir yol izlemekten geçiyor. Bu yöntem çok da imkansız değil. Biraz zamanımızı alacaktır ancak hesabımızın güvenilir bir hesap olmasını da sağlayacaktır.
Şimdi sizlere twitter takipçi kasma yöntemlerini anlatacağız.

1.    Öncelikle kendinize bir konsept belirleyin.

Evet ne konuda yazacağınız çok önemli. Artık insanlar kişisel tweet’lerle ilgilenmiyor. Daha genel, güncel yorumlara itibar ediyor. Bu bakımdan ne konuda yazacağınızı kafanızda kurgulayın ve tweet’lerinizi belirli bir şablona oturtun. Mesela beyinsiz_adam nickli kullanıcı aptal bir insanın kurgusunu gerçekleştirerek yüzbinlerce kullanıcıya ulaşabildi. Bunu siz de yapabilirsiniz. Yeter ki kendinize bir konsept seçin.

 2. Ünlüleri Takip ederek zaman Harcamayın

Twitter’da takipçi/takip edilen oranı çok önemli. Bu ne kadar büyükse o kadar iyisiniz demektir. Örneğin 25 bin kişinin takip ettiği bir hesabın 25 bin takip ettiği varsa bu hesap, 10 bin kişinin takip ettiği ve 1 kişinin takip edildiği hesaptan daha değersizdir.  İnsanlar değerli hesapları takip etmeyi daha çok severler. Bu yüzden ilk başlarda sizleri asla takip etmeyecek kişileri takip ederek kendinizi şişirmeyin. Bu iş için başka bir hesap açabilirsiniz.

3. İnsanlarla diyalog kurmaya çalışın

Kendi görüşünüzden olan insanlara mention atıp onlara katıldığınızı ve güzel yazdığınızı belirtin. Emin olun ki eninde sonunda bunun karşılığını follow edilerek alacaksınızdır.

4. Aktif twitter kullanıcılarını takip edin

Evet bu madde çok önemli. Twitter’da aktif olmayan kullanıcıların gerçekten de kimseye faydası yok. Bu işlem için program kullanabilirsiniz. Zira illegal değil bu işlem. Aktif olmayan kullanıcıları follow list’inizden çıkarın ve aktif kullanıcıları takip edin.

5. TT’leri takip edin ve katılın

Trending Topics twitter’ın en önemli unsurlarından bir tanesidir. Kullanacağınız hashtag sayesinde yalnızca sizi takip edenlere değil, diğer twitter kullanıcılarına da erişebilirsiniz. Böylece yazdıklarınızı beğenen insanlar sizleri takip edeceklerdir.

6. Sizi unfollow’layanı siz de unfollow’layın!

Sizi takip etmeyi bırakan insanları siz de takip etmeyi bırakın ki takipçi/takip edilen oranınız düşmesin. Bu iş için pek çok program bulunmakta. Bunları kullanarak sizi takip etmeyi bırakanları kolayca tespit edebilirsiniz.

7.     Ünlülere Çatın (ama Sövmeyin aq)

Bu yöntemi pek önermesek de yapıp da ünlü olan pek çok insan mevcut. Ama unutmayın ki rezil olma ihtimaliniz de mevcut. Yine de reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Size söylediğimiz yöntemler dürüstçe twitter takipçi artırma yollarıdır. Hile yapmadan, program kullanmadan takipçi sayınızı bu yöntemle güzelce artırabilirsiniz. Ancak tabii ki biraz zaman alacaktır ancak hesabınızın güvenilirliği de üst düzeyde olacaktır. Günün birinde satmaya kalktığınızda emin olun ki çöp hesaplardan daha değerli bir hesap haline gelecektir.

Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu