WhatsApp Müzikli Durum Koyma Nasıl Yapılır?
  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Müzikli Durum Koyma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Müzikli Durum Koyma Nasıl Yapılır?

WhatsApp müzikli durum koyma uygulama kullanıcıları tarafından son derece merak edilen bir konu denilebilir. Kullanıcılar uygulamaya durum koyma işleminin yanı sıra aynı zamanda bu durumlara fon olarak müzik de eklemek istiyor. Bu işlem basit aşamalardan oluşuyor ve bunun için yalnızca birkaç dakika gerekiyor.

WhatsApp Durum Koyma Özelliği Nedir?

WhatsApp uygulaması kullanıcılarına durum koyma özelliği sağlıyor. Bu sayede birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi bu uygulama özelinde de fotoğraf ve videolarınızı paylaşabiliyorsunuz. Tüm paylaşımlarınız 24 saat boyunca uygulama içerisinde kalıyor ve saat dolduğunda ise siliniyor. WhatsApp uygulamasında durum eklemesi yapmak için ilk olarak uygulamayı cihazınızda açmanız gerekiyor. Sonrasında ise ekranın üst kısmında yer alan durumum bölümüne basmalısınız. Ardından profil fotoğrafınızın yanında yer alan artı simgesine dokunarak durum paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamaya durum eklemek için dilerseniz anlık bir çekim yapabilir ya da galerinizde yer alan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Durumunuza fotoğraf ya da video eklemek için tercih yaptıktan sonra bu işleme uygun butonlara basmanız gerekir. Paylaşmak istediğiniz unsuru da seçtikten sonra işlemi onaylayarak paylaşımınızı tüm kişilere açabilirsiniz. WhatsApp müzikli durum koyma da seçebileceğiniz opsiyonlar arasında yer alıyor.

WhatsApp Durum Eklerken Nasıl Müzik Eklenir?

WhatsApp müzikli durum koyma işlemi kullanıcılar için son derece kolay nitelikler taşıyor. Bu işlem için çeşitli müzik ekleme programlarını tercih edebilirsiniz. İlk olarak paylaşım yapacağınız unsuru seçmeli ve bu uygulamalara giriş yapmalısınız. Sonrasında ise istediğiniz müziği paylaşımınızın arkasında çalacak şekilde ekleyebilirsiniz. Müzik seçimi ise kullanıcıların zevkine ve isteğine bırakılıyor. Videonuz üzerinde çeşitli düzenlemeleri de yaptıktan sonra WhatsApp uygulamasında paylaşıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Ardından WhatsApp uygulamasına giriş yaparak düzenlediğiniz videoyu durumum bölümünde gönül rahatlığı ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede en eğlenceli ve mutlu anlarınızı estetik bir şekilde kişileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

WhatsApp Durumları Kimler Görebilir?

WhatsApp uygulamasına eklediğiniz durumları kimlerin göreceğini kendiniz seçebilirsiniz. Bunun için size belirtilen opsiyonlar arasından durumunuzu yalnızca kişilerinizin göreceği şekilde ya da herkese açık bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir