Mobil

WhatsApp Yazıyor… Yazısı Hangi Durumlarda Görünür?

whatsApp%2Byaz%25C4%25B1yor%2Byaz%25C4%25B1s%25C4%25B1WhatsApp ülkemizde en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Fakat SMS mesajlaşmalarından farklı olarak WhatsApp uygulaması diğer kullanıcılara bizim hakkımızda bir çok bilgiyi veriyor. 


Bunlardan birisi de sizin WhatsApp üzerinden mesaj yazıyor olduğunuzu gösterme özelliği. Yani siz birine mesaj yaparken sizinle sohbet sayfasında bulunan diğer insanlar sizin mesaj yazıyor ve online olduğunuzu görüyor.

“Yazıyor…” Uyarısı Hangi Durumlarda Görünür?   Yazıyor… şeklinde görünen yeşil yazı, sizinle o anda mesajlaşan ve daha önce mesajlaştığınız ama sohbet geçmişinden silinmemiş olan kişilere görünür.
WhatsApp Yazıyor bildirimi siz herhangi biriyle mesajlaşmaya girip, klavyeyi açıp herhangi bir tuşa dokunduğunuz anda diğer kullanıcılara görünmeye başlar ve yazmayı bıraktıktan sonra kaybolur ve sadece çevrim içi olduğunuz yazar. 


Eğer isterseniz bunları tamamen devre dışı bırakıp başkalarından sizin whatsApp da yaptıklarınızı gizleyebilirsiniz.WhatsApp Yazıyor… Yazısını GizlemeEğer sizin whatsApp da online olduğunuzu ve mesaj yazdığınızı kimsenin görmesini istemiyorsanız bunu ayarlardan yapmanız mümkün…
….devam et

Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu