Mobil

Yanlardan Görünmeyen Ekran Koruyu Privacy Ekran

AVvXsEhNqNONPy yxsTIdW7wHc6 Y PxQPpLsDhYqKViE3ODBGxZu2nI0Ueop9atM0r9XTge oChYjddUOEpUzth8 7m8MIEPHzw0Dp5R uP5ZTxqPUKIdP7aKHErjoUMmUDt1ZXRsyQojdJsp5 mvEfy4PNeL1T2ZJaXX4 kIV7V6qffxLWVDVXPYq67Mhm=w400 h326


 Özellikle toplu taşıma araçlarında telefon kullanan kişilerin yaşadığı gizlilik endişesi ve meraklı, yan yan bakan gözlere tedbir amaçlı geliştirilen yanlardan görünmeyen ekran koruyucu filmler son günlerde rağbet görmeye başladı.

Ekranı Gizleyen ekran koruyucu film.  Hayalet Ekran

Bu hayalet ekran koruyucu filmlerin özelliği 45 dereceden fazla açılardan yanlardan bakıldığında ekranın görülmemesini sağlaması.

Yan açılardan görülmeyi engelleyen ekran filminin özelliği renginin biraz koyu ve mat bir görünümde olması.


Hayalet Ekran Tavsiyesi

Piyasada bir çok hayalet telefon ekran koruyucu olduğu için eğer internetten alacaksanız mutlaka satın almış kişilerin yorumlarına bakın, telefoncunuza taktırmak içinse tavsiye edeceği bir ürün alın.


Yanlardan Görülmeyi Engelleyen Ekran Koruyucu İşe Yarıyor Mu?

Evet. Eğer kaliteli bir hayalet ekran koruyucu alırsanız gerçekten de yan taraflardan görünmeyi engelliyor.

Fakat yanlardan görünmeyen ekran koruyucu filmin dezavantajları da var. 

Hayalet Ekran Filminin Dezavantajları

1. Ekran görüntü kalitesini düşürüyor. Yani sadece yanlara değil normal karşıdan bakmaya karşı da bi filtre uyguluyor. Ekran görüntü kalitesi çözünürlüğü düşük bir ekran gibi oluyor. Sanırım hayalet ekran yüzünden bazı pikseller görünmüyor. 

2. Görüntü kalitesi yanında parlaklık seviyesi de azalıyor ve ekran ışığını son seviyede kullanmak zorunda kalıyorsunuz, bu da pil kullanım sürenizi kısaltıyor. Hakan

Elektronik Mühendisiyim. Bu sitede yazmaktan sizinle iletişim kurmaktan mutluyum. Sevgilerimle...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu