1. Anasayfa
  2. Mobil

Vodafone Değişim Kampanyası Nasıl ?


Vodafone Cihaz değişim kampanyasında öncelikle elinizdeki cihazların değeri belirlenmektedir. Cihazın değerini belirlemek için Vodafone iletişim merkezine gidiyorsunuz.


 Herhangi bir Vodafone İletişim merkezine gidip değişim kampanyası dahilinde cihaz almayı düşündünüzü ve almak istediğiniz cihazı söyleyip telefonunuzu veriyorsunuz. Müşteri danışmanı, sistemleri üzerinden telefonunuzun imei vb numaralarını girdikten sonra, online bir form ile vodafone sistemi üzerinden cihazın kozmetik durumunu vb yazarak değerini ortaya çıkıyor. Bu formda cihazın mevcut durumu, çalışıp çalışmadığı, ekran ve kapaklarında kırık – çizik olup olmadığı, çakma imeili olup olmadığı, ekranda ölü piksel olup olmadığını kontrol ederek forma giriş yapıyorlar ve işlem sonunda sistem cihazın değerini söylüyor. Bu değer üzerinden de alacağınız cihaza göre hesaplama yapılıyor. 

Örnek olarak 1.5 yıllık, Samsung Garantili, ekran kenarları aşınmaya uğramış, çalışır durumda, ekranda küçük çizik olan Samsung Galaxy Note 3 cihaza Vodafone tarafından 600 TL değer biçildi. Bu da dışarıdaki ederinden 200-250 TL daha az. Fakat kampanyanın diğer unsurlarını da göze alarak hesabınızı yapın. Örneğin size verilen cihazın değeri taksit durumu vb.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir